Gmina Dobra

2 brązowe medale zawodników ARBOD w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego UKS i MKS

Ocena 0/5

W dniu 29 kwietnia na stadionie lekkoatletycznym Kołobrzegu odbyły się zawody lekkoatletyczne – Mistrzostwa Województwa UKS i MKS.
W zawodach wystartowała 11-osobowa grupa lekkoatletów z naszego klubu. Start był bardzo udany. Nasi zawodnicy zdobyli 2 medale brązowe: Dorota Nowicka-(600m-U14) i Julia Guźniczak (p.kulą-U14). Bardzo dobre rezultaty osiągnęli również: Lena Padzińska- 5 miejsce (300 m. -U14 ), Stanisław Elwart-6 miejsce( 600 m-U14), Alan Ligęza-7 miejsce( 600 m-U14).
W zawodach wystartowało ponad 350 zawodników z ponad 18 klubów woj. zachodniopomorskiego. Gratulacje za udany start i bardzo dobre wyniki.


Prezes UKS ARBOD
Janusz Łukomski

20230429_181629_resized 20230429_185131_resized 20230429_185756_resized
W zawodach wystartowała 11-osobowa grupa lekkoatletów z naszego klubu. Start był bardzo udany. Nasi zawodnicy zdobyli 2 medale brązowe: Dorota Nowicka-(600m-U14) i Julia Guźniczak (p.kulą-U14). Bardzo dobre rezultaty osiągnęli również: Lena Padzińska- 5 miejsce (300 m. -U14 ), Stanisław Elwart-6 miejsce( 600 m-U14), Alan Ligęza-7 miejsce( 600 m-U14).
W zawodach wystartowało ponad 350 zawodników z ponad 18 klubów woj. zachodniopomorskiego. Gratulacje za udany start i bardzo dobre wyniki.
Prezes UKS ARBOD
Janusz Łukomski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności