Gmina Dobra

6-te miejsca uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrej w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7 - 8)

Ocena 0/5

W dniu 24 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Goleniowie odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS) w lekkiej atletyce.

W  zawodach wystartowało 3-ch zawodników Szkoły Podstawowej w Dobrej - medalistów mistrzostw powiatu.

Wszyscy zajęli w swoich konkurencjach 6-te miejsca:  Lena Padzińska - w skoku w dal (4,13 m), Klaudia Bagińska - w pchnięciu kulą 3 kg (8,60 m), Oliwier Parobiec w biegu na 100 m (12,80 s).

Gratulacje za udany start.

Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności