Gmina Dobra

Dobra segregacja - spotkanie z Seniorami

Ocena 0/5

Na zaproszenie Burmistrza Dobrej Krzysztofa Wrzesień w dniu 17 listopada br. odbyło się spotkanie edukacyjne dla Seniorów Doberskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie przeprowadzone zostało przez przedstawicielki Celowego Związku Gmin R-XXI w Słajsinie - Panią Monikę Krakowską-Olechnowicz i Panią Izabelę Kondraciuk, za co bardzo dziękujemy.

Słuchacze zapoznali się ze specyfiką działania Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie oraz mogli utrwalić prawidłowe sposoby segregacji odpadów. Zostało poruszone wiele kwestii związanych z prawidłowym sposobem gospodarowania odpadami, co wyjaśniło wątpliwości oraz ułatwi dalsze z nimi postępowanie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności