Gmina Dobra

„Dobra segregacja”- zajęcia dla dzieci i młodzieży

Ocena 0/5

Podczas tegorocznych Zmagań Olimpijskich zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Polskich Olimpijczyków w Dobrej przedstawiciele Urzędu Miejskiego zorganizowali dla uczniów zadania związane z segregacją odpadów.

Uczestnicy zajęć mogli sprawdzić swoją wiedzę w dwóch zadaniach: segregacji odpadów do poszczególnych koszy oraz pytań i odpowiedzi związanych z prawidłową segregacją odpadami. Niektóre pytania wymagały zastanowienia, ale nie pozostały bez wyjaśnienia poprawnej odpowiedzi. 

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności