Gmina Dobra

Kolejna umowa podpisana – powstanie rewitalizacja placu pierwszych osadników w Dobrej!

Ocena 0/5

Burmistrz Dobrej Krzysztof Wrzesień oraz Skarbnik Gminy Agnieszka Macełko w dniu 15 marca br. podpisali umowę z firmą GORBUD Sp. z o.o. ze Świdwina na przebudowę placu pierwszych osadników w Dobrej.

Zakres robót budowlanych będzie obejmował budowę nowej nawierzchni, schodów terenowych i innych elementów małej architektury, wykonanie osadzenia korony herbowej na sylwetce orła na pomniku wraz z konserwacją (remontem) żelbetowej bryły pomnika, dokonanie nowych nasadzeń oraz prace przy urządzeniu zieleni, instalację i montaż projektora oświetlającego pomnik z otoczeniem oraz kamery monitoringu miejskiego.

Do obowiązków wykonawcy będzie należało m.in. opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wszystkich pozwoleń oraz uzgodnień oraz wykonanie robót budowlanych.

Inwestycja o wartości 1.777.777,77 zł. realizowana jest w 90% z dofinansowania z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności