Gmina Dobra

Medale zawodników w BIEGACH OLIMPIJSKICH w Dobrej.

Ocena 0/5

W czwartek , 27 kwietnia na stadionie miejskim w Dobrej odbyły się przez Szkołę Podstawową w Dobrej Biegi OLIMPIJSKIE zaliczane do Łobeskiej Powiatowej LIGI Biegowej. W zawodach wystartowało w sumie ok 190 zawodników z Radowa, Reska, Łobza, Starogardu, Węgorzyna i Dobrej. Zawody odbyły się na trasach Stadionu Miejskiego i parku przy stadionie. Zawodnicy naszego klubu startujący w zawodach zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 7 medali. Złotymi medalistami zostali: Dominika Bonkowska (2015-dystans 350 m), Oliwier Ligęza (2013, dystans 350 m.), Dorota Nowicka (2011- dystans 600 m) oraz Alen Ligęza (2012- dystans 600m). Medale srebrne zdobyli Liliana Adamek (2014- dystans 350 m.), Nikodem Włodarczyk (2012- dystans 600 m). Medal brązowy zdobył Kuba Jodko (2012- dystans 600 m). Medaliści zawodów otrzymali medale i okolicznościowe koszulki ufundowane przez klub oraz dyplomy przygotowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej. Dla wszystkich uczestników przygotowany był ciepły posiłek i woda zakupione przez UKS DOBRA i szkołę. Gratulacje za bardzo udany występ naszych zawodników.

Prezes UKS „ARBOD’’
Janusz Łukomski

20230427_100357 20230427_112122 20230427_112144 20230427_112454 20230427_112741 20230427_113153 20230427_113310 20230427_113435 20230427_114210 20230427_114258 20230427_114300 W czwartek , 27 kwietnia na stadionie miejskim w Dobrej odbyły się przez Szkołę Podstawową w Dobrej Biegi OLIMPIJSKIE zaliczane do Łobeskiej Powiatowej LIGI Biegowej. W zawodach wystartowało w sumie ok 190 zawodników z Radowa, Reska, Łobza, Starogardu, Węgorzyna i Dobrej. Zawody odbyły się na trasach Stadionu Miejskiego i parku przy stadionie. Zawodnicy naszego klubu startujący w zawodach zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 7 medali. Złotymi medalistami zostali: Dominika Bonkowska (2015-dystans 350 m), Oliwier Ligęza (2013, dystans 350 m.), Dorota Nowicka (2011- dystans 600 m) oraz Alen Ligęza (2012- dystans 600m). Medale srebrne zdobyli Liliana Adamek (2014- dystans 350 m.), Nikodem Włodarczyk (2012- dystans 600 m). Medal brązowy zdobył Kuba Jodko (2012- dystans 600 m). Medaliści zawodów otrzymali medale i okolicznościowe koszulki ufundowane przez klub oraz dyplomy przygotowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej. Dla wszystkich uczestników przygotowany był ciepły posiłek i woda zakupione przez UKS DOBRA i szkołę. Gratulacje za bardzo udany występ naszych zawodników.

Prezes UKS „ARBOD’’
Janusz Łukomski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności