Gmina Dobra

Wyniki konkursu „Pies w akcji”

Ocena 0/5

Podczas XVIII Jarmarku Doberskiego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pn. „Pies w akcji”.

Nadesłane prace zostały oznakowane numerami i nazwami miejscowości, a także zostały zasłonięte twarze osób, żeby nie miały wpływu na ocenę komisji. W skład komisji wchodzili:

1.      Pani Agnieszka Macełko – Skarbnik Gminy Dobra,

2.      Pani Justyna Bernacka – Prezes Stowarzyszenia Małe Dobra,

3.      Pani Jadwiga Wanias – przedstawicielka Banku Spółdzielczego.

Każda osoba z komisji konkursowej przyznawała punkty od 1 do 16, gdzie 16 punktów to najwyższa nota. Suma punków trzech osób z komisji konkursowej wyłoniła laureatów. 

        I.            Magda Król i Jej pies Bella (zdj. nr 7),

     II.            Paulina Buca i Jej pies Afi (zdj. nr 11),

  III.            Martyna Trościanko i Jej pies Nero (zdj. nr 12).

Nagrody zostały ufundowane przez sklep internetowy Dogcessories oraz Gminę Dobra. 

Dziękujemy za udział w konkursie.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności