Gmina Dobra

Zawodnicy klubu startowali w Mistrzostwach Makroregionu (woj. wielkopolskie i zachodniopomorskie) młodzików w Lekkiej Atletyce

Ocena 0/5

W dniu 07 września br. na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu młodzików w lekkiej atletyce.  

W zawodach wystartowali zawodnicy z 52 klubów województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Wśród startujących była 4-osobowa grupa z naszego klubu.

Start naszych zawodników był bardzo udany: Stanisław Elwart zajął 10 miejsce w biegu na 1000 m (czas - 3:01,20 -R.Ż.), Klaudia Bagińska była 11-ta w pchnięciu kulą 3 kg (8,22 m), Lena Padzińska i Liliana Kuś startowały w skoku w dal i uzyskały wyniki 4,16 m i 4,19 m.

Za zajęte miejsca w biegu na 1000 m oraz w pchnięciu kulą klub uzyskał punkty do współzawodnictwa Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Gratulacje za udany start i osiągnięte wyniki.

Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności