Gmina Dobra

2 złote i 2 brązowe medale zawodników ARBODU w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego UKS i MKS

Ocena 0/5

W dniu 27 kwietnia 2024 r. na stadionie lekkoatletycznym im. Andrzeja Korola w Złocieńcu odbyły się zawody lekkoatletyczne – Mistrzostwa Województwa UKS i MKS.

W zawodach wystartowała 12-osobowa grupa lekkoatletów z naszego klubu.

Start był bardzo udany. Nasi zawodnicy zdobyli 2 złote medale - Klaudia Bagińska (p. kulą - U14) i Oliwier Ligęza (60 m. - U12) oraz 2 medale brązowe: Stanisław Elwart (1000 m - U14) i Alan Ligęza (100 m. - U14).

Bardzo dobre rezultaty osiągnęła również: Liliana Kuś - 6 miejsce (100 m. - U14 ) i 6 miejsce (skok w dal - U14).

W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z ponad 20 klubów woj. zachodniopomorskiego i pomorskiego.                                                                              

Gratulacje za udany start medale i  bardzo dobre wyniki.                                                                                      

Prezes UKS "ARBOD”
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności