Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

9 (4-4-1) medali zawodników w BIEGACH OLIMPIJSKICH w Dobrej

Ocena 0/5

W środę 24 kwietnia 2024 r.na stadionie miejskim w Dobrej odbyły się organizowane przez Szkołę Podstawową w Dobrej, UKS Dobra i UKS ARBOD Biegi OLIMPIJSKIE zaliczane do Łobeskiej Powiatowej LIGI Biegowej.

W zawodach wystartowało w sumie ok 160 zawodników z Radowa, Reska, Łobza, Starogardu, Bełcznej i Dobrej.

Zawody odbyły się na trasach Stadionu Miejskiego i parku przy stadionie.  

Zawodnicy naszego klubu startujący w zawodach zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 9 medali.

Złotymi medalistami zostali: Dominika Bonkowska (2015, dystans  350 m.), Oliwier Ligęza (2013, dystans 600 m.), Alan Ligęza (2012, dystans 600m ) i Liliana Adamek (2014, dystans 350 m.).

Srebrne medale zdobyli Izabella Ussarz (2015, dystans 350 m.), Nikodem Włodarczyk (2012, dystans 600 m.) i Stanisław Elwart (2011, dystans 600 m.), Nikodem Pieniuta (2016, dystans 350 m.).  

Medal brązowy zdobył Kuba Jodko (2012, dystans  600 m).

Medaliści zawodów otrzymali medale i okolicznościowe koszulki  ufundowane przez klub oraz dyplomy przygotowane przez Gminę Dobra.

Dla wszystkich uczestników przygotowany był ciepły posiłek i woda zakupione przez UKS DOBRA i Komisję Profilaktyki w Gminie Dobra.   Gratulacje za bardzo udany występ naszych zawodników.

Prezes UKS "ARBOD"
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.