Gmina Dobra

Pozyskanie środków z Funduszu Autobusowego

Ocena 0/5

Burmistrz Dobrej Krzysztof Wrzesień w dniu 08 listopada br. złożył wniosek w konkursie organizowanym przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie o objęcie dopłatą do linii komunikacyjnych w ramach ustawy o funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w 2024 roku.

W dniu 30 listopada br. zostały opublikowane wyniki naboru, a Gmina Dobra znalazła się w gronie 64 gmin, które otrzymały dopłaty do rozwoju gminnych przewozów autobusowych. 

Na terenie naszej gminy będzie funkcjonowało 6 linii komunikacyjnych o łącznej długości 177 km, natomiast pozyskane dofinansowanie do ich obsługi wynosi 179 820,00 zł.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności