Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Agregat prądotwórczy do awaryjnego zasilania hydroforni i maszt oświetleniowy na wyposażeniu ZGK Dobra

Ocena 0/5

Praca przy oświetleniu naturalnym może odbywać się tylko przez kilka godzin dziennie. A co zrobić gdy zapadnie zmrok? Z pomocą przychodzi zakupiona przez ZGK Dobra wieża oświetleniowa Atlas Copco z agregatem prądotwórczym o mocy 20kW. W przypadku nagłej nocnej awarii maszt pozwala oświetlić plac budowy, dostarcza wystarczającą ilość światła do wykopu, a także zasila niezbędny sprzęt, zapewniając tym samym dogodne warunki pracy. W przypadku awarii zasilania z sieci energetycznej, zakupiony maszt pozwala na awaryjne zasilenie hydroforni będących w użytkowaniu spółki. 

Dzięki zintegrowanemu zespołowi (podwozie+ generator QAX 20+ maszt) wieża oświetleniowa jest łatwa w transporcie i może być szybko wykorzystana w kolejnym miejscu.

Wieża oświetleniowa QAX 20 wyposażona jest w sześć reflektorów halogenowych wytwarzających jasne światło o mocy 1500 W, a zbiornik paliwa o dużej pojemności zapewnia ciągłe oświetlanie terenu przez co najmniej 11 godzin. Maszt unosi się za pomocą wciągarki heavy duty na wysokość 9,4 m. W zależności od potrzeb można go obrócić w zakresie 355°.

Rama masztu jest wyposażona w cztery podpory stabilizujące o mocnej konstrukcji, z automatycznymi zatrzaskami ułatwiającymi ich wysuwanie i wsuwanie. Dzięki temu wieża wytrzymuje podmuchy wiatru sięgające 80 km/h. Na czas transportu maszt jest składany, a całkowite wymiary nie przekraczają wtedy (dł.xszer.xwys.) 4,56x1,51x 2,21 m.

Źródłem zasilania generatora jest wysokiej klasy silniki Kubota spełniające normy COM III, połączone z najnowszym panelem sterowania QC 1002, który czyni obsługę urządzenia prostszą i przyjazną operatorowi. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.