Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Będzie modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego!

Ocena 0/5

Burmistrz Dobrej Krzysztof Wrzesień oraz Skarbnik Gminy Agnieszka Macełko w dniu 28 czerwca br. przeprowadzili negocjacje dotyczące poprawy jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie gminy Dobra.

Do negocjacji został zaproszony właściciel infrastruktury oświetleniowej - ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. 

W trakcie negocjacji uzgodniono szczegółowy zakres modernizacji oświetlenia, mający na celu poprawę bezpieczeństwa i jakości oświetlenia poprzez wymianę istniejących 426 opraw sodowych na oprawy typu LED z jednoczesnym uzyskaniem minimum 45% oszczędności na mocy nowych urządzeń. 

Negocjacje należy uznać za niezwykle udane, ponieważ Burmistrz Dobrej wynegocjował montaż dodatkowych 77 opraw oraz wymianę 28 słupów oświetleniowych, ustalając ostateczną wysokość wynagrodzenia wynoszącą 1 894 200,00 zł, a więc o ponad 85 tys. zł mniejszą, niż pierwotnie wnioskowała ENEA Oświetlenie Sp. z o.o.

Podpisanie umowy planowane jest do końca lipca br. a wykonawca będzie miał 12 miesięcy na modernizację i rozbudowę oświetlenia ulicznego. 

Inwestycja realizowana jest w 90% z dofinansowania z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.