Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta!

Ocena 0/5

Na podstawie podpisanej umowy przez Burmistrza Dobrej Krzysztofa Wrzesień z firmą PRO-TECH Budownictwo Sp. z o.o. z Goleniowa, zakończyła się wymiana pokrycia dachu hali sportowej w Dobrej, uszkodzonego podczas wichury „Nadia”, która wystąpiła w dniach 29-30 stycznia 2022 r.

Zakres robót budowlanych obejmował m.in.:

-        demontaż wszystkich instalacji dachowych,

-        rozbiórkę obróbek blacharskich,

-        rozbiórkę starego pokrycia dachowego wykonanego z płyt warstwowych oraz świetlika,

-        wykonanie szczegółowego przeglądu istniejącej konstrukcji stalowej oraz przeprowadzenie niezbędnych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,

-        montaż nowych płyt dachowych z rdzeniem z pianki poliizocyjanurowej,

-        wykonanie nowych obróbek blacharskich,

-        wykonanie i częściowe odtworzenie instalacji odgromowej.

Łączna wartość robót budowlanych wyniosła 904 050,00 zł, ale dzięki staraniom Burmistrza całość inwestycji została pokryta ze środków pozabudżetowych. 

Gmina Dobra pozyskała na ten cel dofinansowanie w wysokości 80% wartości inwestycji od Wojewody Zachodniopomorskiego, natomiast pozostała kwota w wysokości 20% wartości inwestycji została pokryta z uzyskanego ubezpieczenia z tytułu wystąpienia klęski żywiołowej. 

Galeria zdjęć

Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 17 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 16 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 14 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 13 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 12 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 11 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 15 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 10 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 19 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 18 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 9 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 8 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 7 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 6 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 5 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 4 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 3 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 2 Hala sportowa w Dobrej ponownie otwarta! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.