Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!"

Ocena 0/5

10 czerwca 2024 r. w Bibliotece Publicznej w Dobrej odbyło się bardzo wesołe i ciekawe spotkanie autorskie z Panem Jackiem Łapińskim. Pan Jacek pochodzi z Podlasia z wykształcenia jest prawnikiem, pisarzem z zamiłowania, przedsiębiorcą oraz nauczycielem, jednak spośród tych wszystkich zawodów wyróżnia go bycie pasjonatem psychologii pozytywnej. Jest autorem czterech książek – "Z uśmiechem Ci do twarzy, Dobry humor to lepsze życie", "Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym", "Dlaczego warto czytać?!" oraz "O czytaniu na wesoło". Na nasze zaproszenie spotkał się z młodzieżą klas IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Dobrej rozmawiając o tym jak ważna jest pasja, którą może być np. czytanie oraz jak nałóg uzależnienia np. od internetu można zastąpić pasją.

O godzinie 14.00 gośćmi biblioteki był Doberski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Studenci po spotkaniu z Panem Jackiem, wyszli z uśmiechem na twarzy i w doskonałych humorach po wysłuchaniu dużej porcji zabawnych anegdot i garści dowcipów.
Czy wiecie, że najkorzystniej jest przebywać w towarzystwie wśród ludzi, bo udowodniono, że człowiek w towarzystwie uśmiecha się 30 razy częściej niż gdy jest sam!

Serdecznie dziękujemy Jacek Łapiński za to przemiłe spotkanie , za pozytywną energię i za każdy uśmiech jaki pojawił się na twarzach uczestników podczas spotkań.
Książki Jacek Łapiński już dostępne do wypożyczania w bibliotece.
Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Komisji do rozwiązywania problemów alkoholowych w Gminie Dobra.

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dobrej
Magdalena Czapiewska

Galeria zdjęć

Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 10 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 9 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 8 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 7 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 6 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 5 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 4 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 3 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 2 Spotkanie Autorskie "Z uśmiechem Ci do twarzy!" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.