Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Super występ zawodników klubu w XXX Ogólnopolskich Finałach Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

Ocena 0/5

W dniach 14-16 czerwca br. na stadionie AZS w Łodzi odbyły się XXX Finały Ogólnopolskie Czwartków Lekkoatletycznych.

W tegorocznych zawodach wystartowało ok. 1800 zawodników z 80 ośrodków w kraju. W poszczególnych konkurencjach wystartowało 40-90 zawodników.

W reprezentacji Powiatu Łobeskiego bardzo udany występ miała 6-osobowa reprezentacja naszego klubu.

Rezultaty naszych zawodników:

  • Klaudia Bagińska  w pchnięciu kulą 2 kg rocznika 2011 zajęła 6 miejsce (9,25 m.),
  • Oliwier Ligęza zajął 7 miejsce w biegu na dystansie 60 m. rocznika 2013 (8,72 s.),
  • Stanisław Elwart zajął 16 miejsce w biegu na dystansie 1000 m. rocznika 2011 (3.15,54),
  • Lena Padzińska zajęła 19 miejsce w biegu na 60 m. rocznika 2011 (8,65 s.),
  • Liliana Kuś zajęła 34 miejsce w skoku w dal z belki rocznika 2011 (3,94 metra),
  • Alan Ligęza zajął 23 miejsce w biegu na dystansie 1000 m. rocznika 2012 (3.35,66).  

Gratulujemy udanych startów i wyników ,które w większości przypadków są ich rekordami życiowymi.

Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.