Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Udany start zawodników w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych i Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu LZS w biegach przełajowych

Ocena 0/5

W dniu 09 kwietnia 2024 r. w Radowie Małym, na trasach biegowych przy Stadionie Radovii, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych oraz Indywidualnych Biegach Przełajowych LZS. 

Wystartowało łącznie w 9 przeprowadzonych biegach 240 zawodników z 10 szkół podstawowych.

W zawodach wystartowali uczniowie Szkoły Podstawowej  w Dobrej, trenujący lekkoatletykę w klubie UKS ARBOD.

Zespół dziewcząt w składzie: (rocznik 2013 i młodsi) Aleksandra Mordarska, Wiktoria Górska, Liliana Adamek, Martyna Mijalska, Zuzanna Graczykowska, Waleriia Zaichenko zdobył brązowy medal i zajął III miejsce wśród 6 zespołów.

Nasi zawodnicy zdobyli ponadto 4 miejsca na podium w biegach indywidualnych: Mistrzami Powiatu zostali: Oliwier Ligęza (2013), Dominika Bonkowska (2015); srebrny medal zdobyła Izabella Ussarz (2015); brązowy medal zdobył Stanisław Elwart (2011).

Gratulacje za udany start.

Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.