Zachodniopomorskie Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce

Gabriel Włodarczyk - złoty medal i Nikodem Pieniuta - brązowy medal, medalistami Zachodniopomorskich Mistrzostw Dzieci w Lekkiej Atletyce.
W dniu 09 maja 2026 r. na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinku odbyły się zawody lekkoatletyczne – Zachodniopomorskie Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce.
W zawodach wystartowała 8-osobowa grupa lekkoatletów z naszego klubu. Start był udany.
Złoty medal zdobył Gabriel Włodarczyk (60 m. - U10, 9,35 s.), brązowy medal zdobył Nikodem Pieniuta (60 m. - U12, 9,74 s.).
Wśród nagrodzonych byli również: Oliwier Ligęza (5 miejsce -100 m. - U14), Dominika Bonkowska (6 miejsce - 300 m. - U12), Piotr Adamczuk (4 miejsce - 100 m, U13).
Bardzo dobre rezultaty osiągnęły również: Liliana Adamek (pchnięcie kulą 2 kg - U14, 7,67 m.), Nikodem Włodarczyk (300 m. - U16 - 43,75 s.) oraz Aleksandra Mordarska (100 m. - U14, 15,18 s.).
W zawodach wystartowało ponad 330 zawodników z 27 klubów.
Gratulacje za udany start i medal oraz podziękowanie dla rodziców Gabriela i Liliany za wyjazd z grupą na zawody.
Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!