Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Zakończenie robót na placu przed kościołem pw. Św. Klary w Dobrej

Ocena 0/5

Burmistrz Dobrej Krzysztof Wrzesień informuje, że w dniu 13 lutego br. oficjalnie zostały zakończone i odebrane roboty budowlane związane z wykonaniem inwestycji pn.: „Przebudowa placu przed zabytkowym kościołem pw. Św. Klary w Dobrej uwzględniającej poprawę bezpieczeństwa użytkowania”. 

Prace przy przebudowie terenu wokół kościoła prowadzone były na obszarze wpisanym do rejestru zabytków, dlatego w dniu dzisiejszym Pani Ewa Stanecka – Główny Specjalista Wydziału ds. Inspekcji Zabytków Nieruchomych w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków w Szczecinie, dokonała protokolarnego odbioru prac remontowych i konserwatorskich, potwierdzając, że roboty zostały wykonane zgodnie z wydanym pozwoleniem konserwatorskim i prace przyjęto bez zastrzeżeń.

Zrealizowane przedsięwzięcie miało na celu m.in. poprawę bezpieczeństwa ruchu pieszego na placu kościelnym. Obejmowało także wytyczenie niezbędnych ciągów pieszych oraz polepszenie stanu nawierzchni historycznej, w szczególności zniszczonych fragmentów placu, a także uzupełnienie nawierzchni w miejscach jej pozbawionych, bądź zdewastowanych.

Wykonawcą robót była firma Ben-Bruk Sp. z o.o. ze Stargardu, a ostateczna wartość inwestycji wynosząca 999.595,03 zł, w całości dofinansowana została ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego (jst) – Wsparcie na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.