Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Konkurs ortograficzny

Ocena 0/5

"Błędy ortograficzne to takie literackie odciski palców człowieka"(S. King)

Dnia 29 maja 2024 roku, odbył się XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna w Dobrej, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dobrej oraz Dom Kultury w Dobrej. Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Dobra. W konkursie wzięło udział sześćdziesięciu uczestników, w tym dzieci i dorośli . Uczniowie, którzy przeszli wcześniejsze eliminacje szkolne, reprezentowali godnie swoje klasy. Swoją obecnością zaszczycili nas jak co roku, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wojtaszycach z Panią Dyrektor Aleksandrą Gromadzką. Nad przebiegiem konkursu oraz przygotowaniem dyktand czuwała Pani Paulina Zaklukiewicz polonistka SP w Dobrej. Dyktando dla dorosłych pt. „Jak rozhasana hałastra harcerzy chimerycznie zmitrężyła czas", odczytała w tym roku Pani Krystyna Kirejczyk- prezes Doberskiego UTW. Obecnie dyktanda poddane są rzetelnemu sprawdzaniu i ocenianiu przez nauczyciela języka polskiego, a wyniki konkursu poznamy 21 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i do zobaczenia za rok!

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dobrej
Magdalena Czapiewska

Galeria zdjęć

Konkurs ortograficzny 13 Konkurs ortograficzny 12 Konkurs ortograficzny 11 Konkurs ortograficzny 10 Konkurs ortograficzny 9 Konkurs ortograficzny 8 Konkurs ortograficzny 7 Konkurs ortograficzny 6 Konkurs ortograficzny 5 Konkurs ortograficzny 4 Konkurs ortograficzny 3 Konkurs ortograficzny 2 Konkurs ortograficzny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.