Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Konsultacje społeczne Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Dobra na lata 2024-2030

Ocena 0/5

Rozpoczynają się konsultacje społeczne prowadzone przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej dotyczące „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Dobra na lata 2024-2030”. Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie 28.05.2024 r. – 6.06.2024 r. w formie pisemnej. Celem konsultacji jest zebranie uwag, opinii i propozycji zmian do uwzględnienia w związku z przygotowanym dokumentem „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Dobra na lata 2024 – 2030”.

Przyjęcie i realizacja strategii rozwiązywania problemów społecznych jest zadaniem obligatoryjnym, przypisanym władzom gminy na mocy przepisów ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004 roku. Niniejszy dokument pozwala na uzasadnienie, wyjaśnienie i usprawnienie lokalnej polityki społecznej, wyznacza cele strategiczne i strategiczne kierunki działań, mające w efekcie przyczynić się do poprawy warunków życia mieszkańców, w szczególności tych osób, które są zagrożone objęcie wsparciem osób zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym, aby doprowadzić do ich integracji społecznej oraz stworzenia optymalnych warunków funkcjonowania całej społeczności lokalnej. Wykonanie zadań zapisanych w Strategii pozwoli również na zminimalizowanie negatywnych skutków różnych zjawisk społecznych, które występują na obszarze Gminy Dobra.

Ewentualne uwagi, opinie i propozycje do przygotowanego dokumentu można złożyć na załączonym formularzu w terminie do 6 czerwca 2024 roku: 

  • osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej  w Dobrej ul. Rynek 1, 72-210 Dobra
  • wysłać uzupełniony plik mailem na adres konsultacje@dobragmina.pl lub na adres Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej ul. Rynek 1, 72-210 Dobra

Formularz ankiety (w wersji papierowej) został udostępniony w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej  w Dobrej, ul. Rynek 1 (pok. 5).

Zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, do zgłaszania opinii, propozycji i uwag do projektu Strategii.

Konsultacje będą uważane za ważne bez względu na liczbę osób w nich uczestniczących.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.