Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

5 medali zawodników „ARBODU" w "93 Masowych Biegach Przełajowych” w Gryfinie

Ocena 0/5

5 medali (3-1-1) zawodników „ARBODU" w "93 Masowych Biegach Przełajowych" w Gryfinie

W sobotę 07 października, w Gryfinie odbyły się "93 Masowe Biegi Przełajowe".

W zawodach tych wzięła udział 16- osobowa grupa lekkoatletów trenujących w klubie UKS „ARBOD".

Start w zawodach był bardzo dobry. Złote medale zdobyli: Dominika Bonkowska (rocznik 2015 - 400 m), Liliana Adamek (rocznik 2014 - 800 m), Oliwier Ligęza (rocznik 2013 - dystans 800 m). Srebrny medal zdobył Stanisław Elwart (rocznik 2011 - dystans 1000 m) a brązowy medal zdobył Alan Ligęza (rocznik 2012 - dystans 800 m).

Wśród nagradzanych podczas zawodów najlepszych 10 zawodników poszczególnych biegów byli: Martyna Mijalska, Malwina Dolega, Nikodem Włodarczyk, Kuba Jodko, Klaudia Bagińska, Izabella Usarz, Jan Elwart.

Nasi zawodnicy w wielu biegach rywalizowali z najlepszymi zawodnikami z Gryfina, Goleniowa,  Pyrzyc, Chojny i Łobza.

Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.