Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

6 medali zawodników klubu, na biegach przełajowych „KORNELIADA” w Radowie Małym

Ocena 0/5

6 (4-2-0) medali zawodników klubu, na biegach przełajowych „KORNELIADA” w Radowie Małym

W dniu 13 października br. na trasach biegowych na stadionie  w Radowie Małym odbyły się biegi przełajowe zaliczane do powiatowej ligi biegowej.

W zawodach wystartowała 15-osobowa grupa lekkoatletów reprezentująca UKS ARBOD.

W trakcie zawodów rozegrano 16 biegów na dystansach od 300 do 800 metrów.

W zawodach wystartowali zawodnicy reprezentujący 8 szkół z Łobza, Radowa, Reska, Starogardu, Węgorzyna oraz z Dobrej.

Nasi zawodnicy zdobyli 6 medali: 4 złote: Dominika Bonkowska, Oliwier Ligęza, Alan Ligęza, Stanisław Elwart i 2 srebrne: Liliana Adamek i Kuba Jodko. Wśród nagrodzonych za zajęcie miejsc 4-6 były: Martyna Mijalska, Klaudia Bagińska, Izabella Ussarz i Kaja Dorsz.

Gratulacje za bardzo udany start.

Prezes UKS „ARBOD”
Janusz Łukomski

Galeria zdjęć

20231012_120332_resized 20231012_120916_resized 20231012_121049_resized 20231012_115402_resized 20231012_115639_resized 20231012_115940_resized 20231012_120132_resized
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.