Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich"

Ocena 0/5

ckgw 

W okresie 13.12.2022 r. - 31.01.2023 r. w Dobrej odbywało się bezpłatne szkolenie z obsługi Internetu (obejmujące 27 godzin dydaktycznych, zajęcia prowadzone były w trybie dwóch spotkań w tygodniu po 3 godziny). Nauka dla dorosłych była przeprowadzana w dogodnych popołudniowych godzinach, aby umożliwić kursantom pogodzenie codziennych i zawodowych obowiązków z udziałem w szkoleniu. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020. Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych członkiń i członków Kół Gospodyń Wiejskich.

W ramach projektu zostały przeprowadzone bezpłatne zajęcia na tabletach w Klubie Seniora w Dobrej z Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych, szkolenie w formie warsztatów obejmowało tematykę:
komputer oraz tablet i proste programy; bezpieczeństwo w sieci; obsługa mediów społecznościowych; social media - kształtowanie wizerunku w Internecie; wyszukiwanie informacji w sieci; higiena cyfrowa/ergonomia pracy z laptopem, tabletem; zakładanie poczty elektronicznej i jej obsługa; aktywność obywatelska online: e-kultura, e-edukacja; e-dofinansowania; wiadomości lokalne, planowanie podróży; usługi administracji publicznej online; potrzeby duchowe i dbanie o zdrowie.

Udział w projekcie szkoleniowym wzięły następujące KGW powiatu łobeskiego: Koło Gospodyń Wiejskich Grzęzno, Koło Gospodyń Wiejskich Sielsko, Koło Gospodyń Wiejskich Mieszewo.

Uczestnicy szkolenia otrzymali bezpłatne materiały dydaktyczne i mieli zapewniony catering kawowy. Szkolenie zakończyło się testem a kursanci uzyskali Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Oprócz przyjemnie spędzonego czasu przy zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, uczestnicy projektu otrzymali także tablety na własność!

Szkolenie na tabletach (27 godzin) - grupa 12 osób - trener: Emil Kaczemba (KAEM.IT)

Projekt realizowany jest przez Edukację Bez Barier - Fundację Na Rzecz Rozwoju Edukacji w Polsce przy współpracy z Centrum Projektów Polska Cyfrowa i KAEM.IT

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014 - 2020

Galeria zdjęć

Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 10 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 9 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 8 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 7 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 6 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 5 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 4 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 3 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 2 Projekt "Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.