Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Przygotowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład

Ocena 0/5

Dzięki wnioskom złożonym przez Burmistrza Dobrej Krzysztofa Wrzesień o dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład, zostały rozpoczęte 3 procedury przetargowe dla inwestycji pn.: „Budowa oczyszczalni ścieków w Błądkowie”, „Przebudowa drogi w miejscowości Tucze” oraz „Przebudowa placu pierwszych osadników w Dobrej”.

Wszystkie inwestycje zostały zaplanowane w formule zaprojektuj i wybuduj. W tym celu wykonano programy funkcjonalno-użytkowe, określające szczegółowy zakres projektów oraz sposób wykonania robót budowlanych.

W Błądkowie przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej dla budynków od nr 12 do nr 17 wraz z budową lokalnej oczyszczalni ścieków na działce o nr 40/40 przejętej przez Burmistrza Dobrej od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. 

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Tucze będzie polegała na wykonaniu 990 mb drogi asfaltowej w kierunku jeziora Woświn oraz budowie chodników w obszarze zabudowanych miejscowości Tucze.

Z kolei przebudowa Placu Pierwszych Osadników w Dobrej przy skrzyżowaniu ulicy Ofiar Katynia i Słowackiego, będzie polegała na przebudowie istniejącej nawierzchni placu, przebudowie pomnika, usytuowaniu „Orła w Koronie”, zagospodarowaniu zieleni miejskiej wokół placu oraz montażu elementów małej architektury.

Galeria zdjęć

Pomnik 1 Pomnik 2 Tucze Błądkowo
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.