Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora"

Ocena 0/5

W okresie 20.11.2023 r. - 01.12.2023 r. w Dobrej odbyły się bezpłatne szkolenia z obsługi Smartfona, Komputera i Internetu (obejmujące po 16 godzin dydaktycznych) dla seniorów 60+. Nauka dla dorosłych była przeprowadzana w dogodnych godzinach, aby umożliwić kursantom pogodzenie codziennych obowiązków z udziałem w szkoleniu. Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025. Celem projektu jest podniesienie wiedzy i umiejętności z zakresu technologii informatycznej.

W ramach projektu zostały przeprowadzone bezpłatne zindywidualizowane zajęcia na smartfonach i laptopach w Klubie Seniora w Dobrej z TIK (Technologii Informacyjno-Komunikacyjnej) dla seniorów pow. 60 r.ż. z zakresu podstaw obsługi komputera i Internetu oraz korzystania z aplikacji na smartfonie przydatnych w codziennym życiu.  Szkolenie w formie warsztatów obejmowało tematykę:
podstawy korzystania z komputera (windows); podstawy korzystania ze smartfona (Android); wyszukiwanie informacji w sieci; zakładanie poczty elektronicznej i jej obsługa; Profil Zaufany; Aplikacje internetowe/na telefon ułatwiające funkcjonowanie Seniorom; bezpieczeństwo w sieci.

Uczestnicy szkolenia otrzymali bezpłatne materiały dydaktyczne i mieli zapewniony catering kawowy a na zakończenie uzyskali zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.
Dzięki szkoleniu oprócz przyjemnie spędzonego czasu przy nabywaniu nowych umiejętności, lokalna społeczność zdobyła bardzo cenną i przydatną wiedzę.

Szkolenie na smartfonach i laptopach (16 godzin) - dwie grupy - przeszkoliliśmy 10 osób! - trener: Emil Kaczemba (KAEM.IT)

Projekt realizowany jest przez Centrum Animacji Młodzieży i KAEM.IT

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025, Edycja 2023.

Galeria zdjęć

Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 20 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 19 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 18 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 17 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 16 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 15 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 14 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 13 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 12 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 11 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 10 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 9 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 8 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 7 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 6 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 5 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 4 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 3 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 2 Projekt "ENTER - Cyfrowy Świat Seniora" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.