Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ankieta - problemy społeczne w opinii środowiska lokalnego

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Dobra na lata 2024-2030, informujemy, że przygotowana została ankieta celem której jest ocena istniejących problemów społecznych i możliwości ich rozwiązywania oraz zebranie opinii i wniosków mieszkańców gminy w dążeniu do wyznaczenia celów Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Dobra na lata 2024 – 2030. Strategia będzie precyzować i weryfikować najważniejsze problemy społeczne w naszej gminie, a także określać sposoby ich rozwiązywania. Aby ocena była w pełni trafna i rzetelna potrzebna jest współpraca całej społeczności gminy.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Dobra do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, które pomoże w wypracowaniu odpowiednich działań mających na celu poprawę jakości świadczonych usług z zakresu pomocy społecznej. Pytania, które Państwu zadamy dotyczyć będą najważniejszych problemów i potrzeb społecznych mieszkańców Gminy Dobra oraz zgłoszenia pomysłów na ich rozwiązanie.

Licząc na współpracę, zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorowej.

Ankieta udostępniona jest na stronie internetowej www.dobragmina.pl w okresie do 20 grudnia 2023 r. Państwa aktywne włączenie się w proces wspólnego podejmowania decyzji umożliwi poznanie opinii dotyczącej problemów społecznych, z jakimi zmaga się Gmina Dobra.

Więcej informacji dotyczących konsultacji znajduje się na stronach: www.dobragmina.plops.dobragmina.pl.

 

>> wypełnij ankietę

 

W związku z tym, że w wyznaczonym terminie uzyskano zbyt małą liczbę ankiet niezbędnych do przeprowadzenia rzetelnej diagnozy na potrzeby stworzenia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Dobra na lata 2024-2030, przedłużono termin ankietyzacji do dnia 19.01.2024 r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.