Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Ślub w plenerze

Ocena 0/5

[…] i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe 
i trwałe… – te wszystkim znane słowa przysięgi małżeńskiej zostały wypowiedziane 
29 września 2023 roku, na deskach drewnianego molo na jeziorze w Dobrej, 
wśród najbliższych gości i w akompaniamencie cudnych dźwięków Skrzypaczki.
Ślubu plenerowego Młodej Parze udzielił Burmistrz Dobrej Krzysztof Wrzesień. 

Od wiosny 2015 roku weszły w życie przepisy umożliwiające zawarcie małżeństwa poza urzędem stanu cywilnego. Dla wielu par to szansa na złożenie przysięgi w romantycznej scenerii, z dala od zgiełku. I tak też się stało na terenie naszej Gminy. W pięknej scenerii naszego jeziora miał miejsce ślub cywilny (poza urzędem stanu cywilnego - ślub w plenerze). Parą, która zdecydowała się na taki ślub byli: Kamila i Łukasz. Cudowni ludzie z których twarzy nie znikał uśmiech. Było bardzo romantycznie i stylowo. 

To była piękna uroczystość. Cieszę się, że mogłem mieć w niej swój udział i towarzyszyć Młodej Parze w tym ważnym wydarzeniu. Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, wzajemnego szacunku i zrozumienia oraz wielu wspaniale spędzonych wspólnie lat – mówił Burmistrz Dobrej Krzysztof Wrzesień.

Zachęcamy zatem do spełniania tej niezwykle ważnej uroczystości w pięknych miejscach naszej Gminy.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.