Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Alan i Oliwier Ligęza  srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich

Ocena 0/5

W dniach 30.08-01.09.2023 r. na stadionie lekkoatletycznym oraz terenach biegowych w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Nadziei Olimpijskich w biegach przełajowych oraz dwubojach lekkoatletycznych i sztafetach. W zawodach wystartowały reprezentacje 16 województw wyłonionych w trakcie eliminacji, w sumie wystartowało blisko 1000 zawodników i zawodniczek roczników 2010,2011,2012 i 2013. W zawodach wystartowało dwóch zawodników naszego klubu: Alan Ligęza oraz Oliwier Ligęza, którzy startowali 31.08./czwartek/w biegu przełajowym na dystansie 800m. i zajęli odpowiednio 47i  52 miejsce wśród 100 startujących zawodników. Następnego dnia, w piątek/ nasi zawodnicy wystartowali/ na bieżni stadionu/ w reprezentacji woj. zachodniopomorskiego w biegu sztafetowym/24*200 m: 12 chłopców i 12 dziewcząt/. Po pasjonującym biegu nasza reprezentacja zajęła II miejsce i zdobyła tytuł Vice Mistrzów Polski. Gratulacje za bardzo dobry start oraz godne reprezentowanie klubu i Gminy Dobra.

 Prezes UKS A  RBOD

                                                                                              Janusz Łukomski

 

1402109670180109667-2970997504757363019 -8002355836823377405 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.